Polski kapitał

Karen to rodzinna firma, która powstała w 1995 roku.

Dziś Karen Sp. z o.o. jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich producentów torebek damskich, który prowadzi sprzedaż swoich produktów zarówno w Polsce jak eksportuje dużą część swojej produkcji za granicę. Polską markę znają kobiety w Czechach, Słowacji, Rumuni, Ukrainie, na Węgrzech, w Niemczech, Anglii jak również w Stanach Zjednoczonych.  W oferciespółki znajdują się eleganckie, klasyczne torebki wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów oraz ze skóry naturalnej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom nowoczesnych kobiet w 2015 Karen sp. z o.o. stworzyła nową markę Chiara Design. Torebki Chiara Design są tworzone z myślą o kobietach, które w biegu życia codziennego pełnią mnóstwo ważnych ról i potrzebują torebek zarówno funkcjonalnych jak i stylowych. Panie pokochały innowacyjne wnętrza i nowoczesny, a zarazem bardzo kobiecy design torebek Chiara.
 

W 2018 roku Chiara Design została doceniona na Międzynarodowych Targach Poznańskich otrzymując złoty medal za wyszukany styl i unikalne rozwiązania. 

Karen Sp. z o.o. posiada w 100% polski kapitał i zatrudnia obecnie już ponad 130 osób.