O nas

Marka Chiara Design powstała, by spełniać oczekiwania nowoczesnych kobiet, które stawiają na modę i wygodę. Jest produkowana w Polsce, dlatego wyróżnia się wysoką jakością. Nasze projektantki to młode, kreatywne kobiety. One doskonale wiedzą jak sprawić, aby torebka była nie tylko modnym dodatkiem, ale by była również harmonijna z rytmem dnia kobiety. Inspirowane światowymi trendami mody, dbają o najmniejsze detale, tworząc innowacyjne i praktyczne wnętrza.

Kolekcje

Innowacyjność, wyjątkowość i podążanie za trendami – to właśnie te cechy charakteryzują kolekcję CHIARA DESIGN, marki stworzonej z myślą o kobietach, które pragną wyróżniać się na ulicy.

Dzięki temu powstają torebki, które niczym kameleon dostosowują się do sytuacji. Zewnątrz zachwycają minimalistycznym stylem, wewnątrz zaskakują świetną organizacją, dopasowaną do charakteru ich właścicielki.

Torebki Chiara Design łączą w sobie najnowsze trendy, funkcjonalność oraz unikalnie zorganizowanie w środku. Dzięki temu każda kobieta może wybrać torebkę, która najlepiej pasuje do jej stylu życia.

Oryginalne wzory sprawiają również, że każda torebka jest unikalna i podkreśla charakter stylizacji. Ciekawe formy i struktury sprawią że, będzie można założyć je na co dzień do pracy, na imprezę, jak i na weekendowy wypad za miasto.

Wspieramy ekologię

Wyróżnikiem torebek CHIARA DESIGN jest niewątpliwie materiał, z którego są tworzone. Jest nim skóra ekologiczna, która imituje skórę naturalną. To ważny element, podkreślany w misji marki – wspieranie działań ekologicznych.
Dodatkowym atutem wykorzystania tego materiału jest jego duża elastyczność, dzięki temu torebki są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu.