Hipisi, bohema i słoneczna Kalifornia kojarzą się z lekkim, zwiewnym stylem, pełnym wzorów, frędzli i wiszących ozdób. Styl boho, który bardzo dużo czerpie z tych skojarzeń, stawia na luźne, często eklektyczne elementy, oversize, wisiorki, plecionki, ćwieki i mnóstwo kolorów! Jest jednym z najważniejszych i najpopularniejszych stylów we współczesnej modzie, a torebki z etnicznymi elementami boho są hitem tegorocznej jesieni. W kolekcji Chiara Design także pojawiły się modele inspirowane stylem boho. Poznaj kilka z nich!

Chiara Design Margot

Usztywniana torebka, kształtem przypominająca koszyk ma charakterystyczny dla stylu boho pasek z elementami plecionego sznurka. Zaskakuje w niej także połączenie koloru z czarno-białym warkoczem oraz zielono-żółta pepitka wewnątrz.

https://etorebki.eu/p/100/8274/torebka-damska-chiara-design-margot-szary-chiara-design.html

Chiara Design Egeria

Model, który pozwoli zwrócić na siebie uwagę każdej osoby w tłumie! A wszystko dzięki kolorowym frędzelkom, pokrywającym ją w równoległych pasach na całej jej powierzchni. Duża i pojemna torebka może być też noszona na ramieniu, dzięki szerokiemu paskowi z regulacją. 

https://etorebki.eu/p/100/8266/torebka-damska-chiara-design-egeria-brazowa-chiara-design.html

Chiara Design Emerita

Boho może być również eleganckie! Kwiatowe tłoczenie w połączeniu z ozdobnymi perłami i troczkami to eklektyczne i niezwykle modne rozwiązanie. Jak w każdej torebce Chiara Design, dbałość o szczegóły i wykonanie, przynosi niesamowity i oryginalny efekt.

https://etorebki.eu/p/100/8256/torebka-damska-chiara-design-emerita-czarna-chiara-design.html

Chiara Design Bliss

Charakterna, odważna i oryginalna. To chyba najlepsze określenia dla tej torebki…oraz jej właścicielki. Bliss urzeka swoim niecodziennym kształtem i zdobieniem. Unikatowe łączenie ze sobą materiałów i frędzli nadaje jej charakteru i sprawia, że chce się na nią patrzeć dłużej.

https://etorebki.eu/p/100/8232/torebka-damska-chiara-design-bliss-brazowa-chiara-design.html

Te flagowe modele to dopiero przedsmak całej kolekcji Chiara Design. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie dostępne są wszystkie modele:  http://etorebki.eu