Chat with us, powered by LiveChat
3 torebki, które powinna mieć każda kobieta

3 torebki, które powinna mieć każda kobieta

  • Moda

Torebka to nie tylko modne dopełnienie stylizacji ale przede wszystkim funkcjonalna i niezbędna towarzyszka każdej kobiety. Są trzy rodzaje torebek, które muszą znaleźć się w szafie każdej kobiety

Torebka codzienna/ do pracy

W stylizacji codziennej każda kobieta ceni sobie wygodę. Dotyczy to również torebki, która powinna być w odpowiedniej wielkości, wykonana z dobrej jakości materiałów, w neutralnym kolorze wpisującym się zarówno w casualowe jak i biurowe stylizacje. Sprawdzą się tu duże torby typu shopper ale także torebki o klasycznym kroju, z wygodnym uchwytem i pojemnym wnętrzem.

Torebka elegancka

Każda kobieta wie, że na sukces wieczorowej stylizacji mają wpływ dodatki, czyli dobrze dobrane buty i elegancka torebka. Kopertówki to niezastąpione towarzyszki bankietów, wesel, oficjalnych uroczystości i romantycznych spotkań. Finezyjnie zaprojektowana torebka, z elementami biżuteryjnymi może być traktowana jako bardzo stylowa ozdoba stylizacji.

Torebka listonoszka na ramię

Mała torebka na ramię to połączenie casualowego stylu torebki codziennej i niewielkiego rozmiaru kopertówki. Jest idealna na codzienne wyjścia, które nie wymagają zabierania ze sobą ciężkiej, dużej torebki. Zamiast tego, wszelkie najpotrzebniejsze rzeczy, jak portfel, telefon i klucze, zmieszczą się w niewielkiej, wygodnej listonoszce. Największy atut tego modelu to oczywiście długi pasek, który przewieszony przez ramię, uwolni obie ręce i ułatwi codzienne aktywności jak opieka nad dziećmi czy zakupy. 

Moda musi być wygodna, dlatego należy stawiać na sprawdzone i niezawodne dodatki. Torebka powinna zatem łączyć w sobie styl i funkcjonalność oraz być dobrana adekwatnie do okazji, by służyć swojej właścicielce najlepiej jak to możliwe.

×