Chat with us, powered by LiveChat
Aktualne trendy w modzie damskiej. Jak dobrze się ubrać nie mając dużego budżetu.

Aktualne trendy w modzie damskiej. Jak dobrze się ubrać nie mając dużego budżetu.

  • Moda

Aktualna kolekcja na lato
To okres, w którym zdecydowanie pozostajemy w ruchu, dlatego większym powodzeniem cieszą torebki, które możemy dopasować do naszego luźnego stylu, jako podstawowy element stroju.
Typowe letnie akcesorium koniecznie musi spełniać nie tylko warunki bagażu podręcznego, jak modele XL, kiedy wybieramy się do sklepu, albo wędrówkę po plaży. Zwrócić trzeba uwagę, że na spacer, wieczorne przedstawienie lub w goście można wyglądać równie dobrze zabierając ze sobą mniejsze wydania często przypominające portmonetki, listonoszki, albo przewieszki na łańcuszku.

Co pomaga w kreowaniu wizerunku kobiety ?
Zdecydowanie dbałość o połączenie kolorów i materiał. Tutaj do wyboru mamy: eko-skórę, zamsz syntetycznego, filc, płótno lub bawełnę. Skoro jest, to lato wyciągając z szafy wszelkie modele w kolorach pastelowych, neonowych lub też soczystych i teatralnych odcieniach nie pożałujemy swojego wyboru. Kobiety, które korzystają z pełni promieni słonecznych powinny uderzyć w łagodne i romantyczne kolory, perłowe lub mleczne odcienie. Zaś te o bledszej karnacji, dosłownie mogą zaszaleć z nasyconymi barwami.

Czy potrzebny Ci stylista ?
Każda z nas posiada intuicję, co nie oznacza, że nie lubimy „bawić się modą”. Nasza marka skierowana jest do osób lubiących bardziej codzienny styl, sportowy, jak i elegancki.
W każdej kompozycji pomogą nam także oferowane przez KAREN przeróżne kroje, rozmaite fasony oraz fajne wzory. Ważne byśmy pamiętali o naszym komforcie użytkowania i w tym przypadku przyjemność w dotyku oraz faktura odgrywają niebagatelną rolę. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – umilajmy trendy, uzupełniajmy sylwetkę i dzielmy się swoimi pomysłami.

×